Valberedningens förslag till kommunfullmäktigelistan!

Här presenteras valberedningens förslag till kommunfullmäktigelista, som sedan kommer att fastställas på arbetarekommunens årsmöte lördagen den 12 mars:

  • Plats 1: Anders Almgren
  • Plats 2: Lina Olsson
  • Plats 3: Björn Abelson
  • Plats 4: Fanny Johansson
  • Plats 5: Mattias Olsson
  • Plats 6: My Lilja
  • Plats 7: Sebastian Jaktling
  • Plats 8: Eleni Rezaii Liakou
  • Plats 9: Stig Svensson
  • Plats 10: Elin Gustafsson
  • Plats 11: Jörgen Nilsson
  • Plats 12: Lena Fällström
  • Plats 13: Kenth Andersson
  • Plats 14: Ann-Margreth Olsson
  • Plats 15: Pär-Ola Nilsson
  • Plats 16: Cecilia Skoug
  • Plats 17: Julius Wallin
  • Plats 18: Elfva Barrio
  • Plats 19: Assar Wixe
  • Plats 20: Edvina Palmcrantz
  • Plats 21: Mikael Thunberg
  • Plats 22: Margita Malmros
  • Plats 23: Niklas Blomberg
  • Plats 24: Anna-Lena Hogerud
  • Plats 25: Kenneth M Persson
  • Plats 26: Linda Kraft
  • Plats 27: Per Wickenberg
  • Plats 28: Monica Molin
  • Plats 29: Mårten Spanne
  • Plats 30: Karin Alstersjö
  • Plats 31: Bengt-Inge Hallberg
  • Plats 32: Sara Haghpassand
  • Plats 33: Michael Tapper
  • Plats 34: Eva S Olsson
  • Plats 35: Tony Johansson
  • Plats 36: Eva Olsson
  • Plats 37: Per-Olof Järvegren
  • Plats 38: Kerstin Vikner
  • Plats 39: Lars Micael Adrian
  • Plats 40: Ann-Louise Levau
  • Plats 41: Mikael Svensson
  • Plats 42: Agneta Gunneling Geijer
  • Plats 43: Öystein Kolsrud
  • Plats 44: Jorun Koca Jakobsson
  • Plats 45: Björn Arvidsson
  • Plats 46: Ewa Nilsson
  • Plats 47: Per Sedgol
  • Plats 48: Hanna Christensen
  • Plats 49: Lars Westerberg
  • Plats 50: Anita-Magni Olsson
  • Plats 51: Gabor Tilesch
  • Plats 52: Acki Salomonsson
  • Plats 53: Jonas Härle
  • Plats 54: Monica Brundin Danielsson
  • Plats 55: Roger Niklewski
  • Plats 56: Jeanette Olsson
  • Plats 57: Laurent Lawson
  • Plats 58: Sara Ronnebrant
  • Plats 59: Mats Bohgard
  • Plats 60: Britt-Marie Boije Lundqvist
  • Plats 61: Lars Graffemark
  • Plats 62: Eva Norrman
  • Plats 63: Marcus Gunnarsson
  • Plats 64: Vlasta Sabljak
  • Plats 65: Ronny Hansson

facebook Twitter Email